Není vám něco jasné?

Přednášky a zaměření Festivalu

Pro každého, kdo se pohybuje v digitálním marketingu a nechce zůstat pozadu. Přednášky i workshopy nabídnou vyvážený mix toho nejdůležitějšího, co se v současném digitálním marketingu odehrává.
Letos pro vás chystáme 9 přednášek světových speakerů, 3 parties a padesátku vylepšených workshopů.
Tento rok s nimi nepočítáme.
Program stavíme na zahraničních přednášejících, primárním jazykem proto i letos bude angličtina. Stejně jako v minulých letech pro vás bude připraven simultánní překlad do sluchátek v ceně vstupenky.
Chceme letošní Festival zkusit trochu jinak – přehlednější, dostupnější, trošku kratší, ale hlavně s nejlepším programem za všech pět ročníků. Více o koncepci letošního Festivalu se dozvíte na stránce Story.
Ano. Ti, kteří se Festivalu nezúčastní, budou mít možnost si je zakoupit, veškerý výtěžek přitom půjde na účet Nadačního fondu Dobrodění, který pomáhá organizaci Domov bez zámku.Vstupenky

Ano, vstupenky si můžete neomezeně měnit až do poledne 7. listopadu.
Vstupenku je možné vrátit do 1. října a získat tak 80 % částky zpět. Po tomto datu je už možné ji jen převést v systému na někoho jiného (viz výše).
Neomezený vstup na přednášky a parties, možnost registrace na placené workshopy, výbornou kávu a občerstvení během hlavního programu, možnost simultánního překladu přednášek a jejich videozáznamy ve Full HD.Párty

Letos chystáme tři párty. Jedna proběhne den před workshopy, další ve čtvrtek večer a ta největší se na vás chystá po skončení pátečního přednáškového bloku.
Samozřejmě. Rádi se s vámi potkáme ve čtvrtek večer, nebo už na středeční zahajovací party, i pokud se na workshop nechystáte.
Zcela určitě, chystáme nezapomenutelný večer se spoustou koncertů v několika prvotřídních pražských klubech. Více informací o večerním programu přijde brzy!Školení

Školení letos projdou zásadní proměnou. Jednak jich bude více, ale především poprvé v naší historii nemají jednotnou cenovku. Díky tomu bude nabídka letošních školení mnohem různorodější! Čekají vás klasická dopolední a odpolední školení, nově však i také školení celodenní.
Bohužel, něco podobného zatím nezvažujeme.
Letos se budou školení konat na 2-3 místech v rámci Prahy. Konkrétní místo konání najdete v detailu školení na webu.
Jako obvykle, většina školení bude v češtině. Letos však chceme posilujeme nabídku školení se zahraničními lektory.
Nákup školení je možný pouze s uhrazenou vstupenkou na Marketing Festival. Můžete si vybrat až dvě polodenní školení, nebo jedno celodenní. Přijímáme platby kartou online, nebo převodem se zálohovou fakturou. Při vyplňování fakturačních údajů můžete použít údaje z nákupu vstupenky, nebo vyplnit nové.
Jakmile si školení rezervujete, už jej není možné vyměnit za jiné.
Rezervace školení je závazná, storno skolení může přoběhnout pouze v případě storna celé vstupenky.
Při změně účastníka přechází společně se vstupenkou i veškerá registrovaná školení. Jejich změna není možná.Místo konání

Určitě, Kongresové centrum ve svých útrobách skrývá parkoviště s téměř 1 000 místy!
Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/65, 140 21 Praha 4Děkujeme našim partnerům

taste
inveo
dzinga
ecomail
vivmail
h1
alza
sitecore

Mediální partneři

medialni-partner-01
medialni-partner-02
medialni-partner-03
medialni-partner-04
medialni-partner-05
medialni-partner-06

Chcete se stát partnerem letošního Festivalu? Napište nám na info@marketingfestival.cz

Marketing Festival s.r.o.
Renneská třída 393/12
639 00 BRNO - Štýřice

IČ: 01646486
DIČ: CZ01646486

Bankovní účet: 2600413633 / 2010
IBAN CZ5920100000002600413633
SWIFT: FIOBCZPPXXX