Pátek 10. 11. v 9.55

Right Research, Right Value

Churn. Odpad. Ať už tomu říkáte jakkoliv, určitě to znáte. Ten dlouhý, bolestivý proces (nekonečného) rozhodování, ať už jde o vaši customer value proposition nebo ladění copy na webu. Každý má sto názorů a obvykle vyhraje ten seniornější. Designéři, marketéři a produkťáci ví, že to jde mnohem lépe s daty, ale kde je vzít? Nelze použít metriky na něco, co ještě neexistuje a spousta výchozích výzkumů tak hnije někde na dně šuplíku. V této přednášce se dozvíte, jak formativní výzkumné techniky dokáží pomoci vašemu týmu, aby se jednotně postavil za jasně definované value propositions a příležitosti, jak zlepšovat customer journey. A to celé aniž byste potřebovali obrovský rozpočet na výzkum. Přednáška Kim vám pomůže naplánovat efektivnější formativní výzkumy, naučí vás vytáhnout co nejvíce užitečných dat z každého sezení a odhalí tak vašemu týmu cestu kupředu. Přichází konec zbytečných bojů a předražených, nepoužitelných reportů.

Kim Goodwin

VP of Product & UX | PatientsLikeMe


Kim má přes dvě dekády zkušeností v oblasti UX výzkumu a její kniha, 'Designing for the Digital Age', se stala výchozím bodem pro všechny, kteří se chtějí pustit do Human-Centered Designu. Za svou kariéru Kim pomáhala startupům o pár zaměstnancích i obrovským nadnárodním firmám.

3 věci, které jste možná nevěděli

Ráda fotím divokou zvěř, takže má představa ideálně strávených letních prázdnin s největší pravděpodobností obsahuje spoustu bláta, strašné zimy nebo jiných věcí, kterým se lidi obvykle raději vyhnou.

Nemám svůj vyloženě nejoblíbenější design problem – myslím, že řešit problémy je zábavné vždy, ať už jde o technologické hračičky nebo softwarová řešení pro obrovské firmy.

Na pódiu jsem extrovertní, ale jinak jsem hrozně špatná na seznamování se s novými lidmi. Doufám, že za mnou přijdete sami!

Děkujeme našim partnerům

taste
inveo
dzinga
ecomail
vivmail
h1
alza
sitecore

Mediální partneři

medialni-partner-01
medialni-partner-02
medialni-partner-03
medialni-partner-04
medialni-partner-05
medialni-partner-06

Chcete se stát partnerem letošního Festivalu? Napište nám na info@marketingfestival.cz

Marketing Festival s.r.o.
Renneská třída 393/12
639 00 BRNO - Štýřice

IČ: 01646486
DIČ: CZ01646486

Bankovní účet: 2600413633 / 2010
IBAN CZ5920100000002600413633
SWIFT: FIOBCZPPXXX