Čtvrtek v 14:00 (odpolední)

Automatizace jsou více než jen přání k svátku aneb začněte s multichannel marketingem

Jazyk školení: Čeština | VŠEM, Mapa

1 000,00 Kč (bez DPH)

Jan Tlapák


Jan vytvořil platformu Ecomail.cz a stojí i za nástrojem pro tvorbu e-mailů Topol.io. Ve světě inteligentního e-mail marketingu ho už nic nezaskočí. Pohybuje se vždy na samotné hraně moderních cloudových technologií a umělé inteligence.

Proč jít na školení?

Naučíte se nejen to, jak data získávat, ale také jak je dále efektivně využívat

Zjistíte, jak e-mailing propojit s Facebookem

Dozvíte se, jak dělat automatizace jinak, než všichni ostatní

Vyzkoušíte si, jak jednoduché je tyto automatické kampaně nastavit

Co se naučíte?

Díky obavám z přílišné finanční i časové náročnosti spousta online specialistů nevyužívá své marketingové nástroje na plno. V oblasti e-mailingu většina nastaví přání k svátku, welcome kampaň po registraci a za maximum je pak považována připomínka opuštěného košíku, která je většinou posílána bez konkrétního opuštěného produktu. Workshop je proto zaměřen na efektivní využívání dat pro automatické kampaně napříč marketingovými kanály. Naučíte, jak pracovat s daty a jak jednoduše tvořit neotřelé multichannel automatické kampaně. Ukážeme si, jak posílat automatické e-maily a ve stejný čas automaticky zobrazovat reklamu na Facebooku nebo poslat zprávu do messengeru na základě chování zákazníka. Jak pracovat s SMS-kami, nebo zda lze automaticky poslat i fyzickou poštu.

Potřebné znalosti

Školení doporučujeme všem, kteří mají alespoň základní zkušenosti s e-mailingem a posílají pravidelné e-mailové kampaně. Výhodou je, pokud využíváte reklamní účet na Facebooku, už jste něco o automatizacích slyšeli nebo dokonce automatické kampaně posíláte, není to však podmínkou.

Další školení z dopoledního bloku

Marketing Festival s.r.o.
Renneská třída 393/12
639 00 BRNO - Štýřice

IČ: 01646486
DIČ: CZ01646486

Bankovní účet: 2600413633 / 2010
IBAN CZ5920100000002600413633
SWIFT: FIOBCZPPXXX